EKİBİMİZ

Dyt.Elvan Odabaşı

Genel Müdür- Yönetici Diyetisyen
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Elvan Odabaşı Kanar ; formeo'nun kurucu diyetisyenidir.

Elvin Odabaşı Pekiyi

Genel Müdür Yardımcısı
Mersin üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu Konaklama İşletmeciliği bölümünden mezun olan Elvin Odabaşı Pekiyi,formeo nun İdari ve Mali İşler yöneticiliğini yapmaktadır.

Dyt. Ayça Terazi

Anne Çocuk Diyetisyeni
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Diyetisyen Ayça Terazi Formeo’nun Anne Çocuk Departmanı diyetisyenidir.

Dyt. Beyza Kuşçu

Kilo Yönetim Diyetisyeni
Şifa Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden başarıyla mezun olan Diyetisyen Beyza Kuşcu Formeo’nun kilo yönetim departmanı diyetisyenidir.

Uzm. Dyt. Şeyma Öztürk Çelebi

Kilo Yönetim Diyetisyeni
Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden başarıyla mezun olan Diyetisyen Şeyma Öztürk,  Formeo’nun kilo yönetimi diyetisyenidir.

Dr. Ahmet Zileli

Aile Hekimi- Doktor
Ahmet Zileli, Zileli Polikliniğinin kurucusudur. Formeo danışanlarının kan istem formlarını düzenlemekte ve tetkik sonuçlarını değerlendirip diyet programına girmeden önce sağlık raporlarını hazırlamaktadır.

Uğur Can Odabaşı

Proje Koordinatörü
Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun olan Uğur Can Odabaşı, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olup Formeo 'nun proje yöneticiliğini yapmaktadır.